על עגילים

עגיל הוא תכשיט הצמוד לאוזן באמצעות פירסינג בתנוך האוזן או בחלק חיצוני אחר של האוזן. עגילים נענדים על ידי שני המינים, אם כי שכיח יותר בקרב נשים, והיה בשימוש בתרבויות שונות בזמנים שונים.

רכיבי העגיל עשויים להיות ממספר כלשהו של חומרים, כולל מתכות, פלסטיק, זכוכית, יהלום, אבן חן, חרוזים, עץ, עצם, וחומרים אחרים. העיצובים של העגילים נעים חישוקים קטנים ועגילים צמודים לחישוקים גדולים ופריטים תלויים באוויר. הגודל מוגבל בסופו של דבר על ידי היכולת הפיסית של תנוך האוזן להחזיק את העגיל מבלי להיקרע. עם זאת, עגילים כבדים שעונדים לפרקי זמן ארוכים עלולים לגרום למתיחה של תנוך האוזן והפירסינג.

פירסינג באוזן הוא אחת הצורות העתיקות ביותר והידועות של שינוי גוף, עם אזכור אמנותי וכתוב מתרבויות בעולם שראשיתה בתחילת היסטוריה. ראיות מוקדמות של עגילים שלבשו גברים ניתן לראות בממצאים ארכיאולוגיות מפרספוליס בפרס עתיקה. התמונות המגולפות של חיילים של האימפריה הפרסית, המוצגות בחלק מהקירות ששרדו מהארמון, מראות שהם עונדים עגיל באוזן.

סוגי עגילים מודרניים:

עגילים צמודים (Stud Earrings) – המאפיין העיקרי שלהם זה המראה שהם כאילו צפים על האוזן בלי נקודת חיבור נראית לעין (מהחזית). עגילים אלה מורכבים משאטון, שעליו משבצים את היהלום, ומוט קטן שחודר ישר דרך האוזן. מהצד השני יש סוגר שמחזיק את העגיל במקום. לעיתים קרובות, כאשר מדובר באבנים יקרות, יש הברגה לסגירה טובה יותר.
עגילי חישוק - עגילי חישוק עגולים או חצי עגול מעוצבים, ונראים דומה מאוד לטבעת. לעתים קרובות הם בנויים מצינורות מתכת, עם חוט מתכת דק שחודר לאוזן. העגיל מוחזק במקומו על האוזן על ידי לחץ בין החוט והצינור. עיצובי חישוק אחרים שלא משלימים מעגל נתלים על האוזן באותו אופן כמו עגילים צמודים.
עגילים נתלים - עגילים אלה נועדו ליפול מהתחתית של תנוכי האוזניים, והם זמינים באורכים שונים מסנטימטר או שתיים, כל הדרך עד הכתפיים. בדרך כלל הם מחוברים לאוזן בעזרת חוטי מתכת דקים, אשר עבורים דרך תנוך האוזן ומתחברים לעצמם בעזרת וו קטן בחלק האחורי. וריאציה אחת לזה היא העיצוב "הוו הצרפתי", שרק תלוי מתנוך האוזן בלי סגירה.
עגילי האגי/עגילי בננה - האגי הם סגנון פופולרי של עגילים שבו למעשה העגילים מחבקים את תנוך האוזן. אלה יכולים לבוא בצורות וגדלים שונים, מלבבות למלבנים. תכשיטנים רבים עושים עגילי האגי בגלל הסגנונות הרבים והשונים שהם יכולים לעשות. רוב הפעמים, בעגילים אלה יהלומים משובצים בסגנון תעלה.
עגילי עבדים – עגילי העבדים נקראים גם "עגילי Bajoran", שהפכו לפופולריים מאוד לאחר שהופיע במסע בין כוכבים.

 עגילי חוט- חוט מתכת יציב שדק מספיק כדי להחליק לתוך החור באוזן ולהתלות בלי סוגר. לעיתים קרובות מחברים להם יהלומים, פנינים, אבני חן וחומרים אחרים והם נתלים להם מתחת לאוזן. 
 עגילי יתד - סוג של מקל פלסטיק 1 מ"מ בקוטר 1.5 סנטימטר אורך שנכנס לפירסינג באוזן. זה לא נופל בגלל שזה מעט גדול יותר מהפירסינג. דיאמונד האוס מומחים ביהלומים ומתעסקים בתכשיטי יהלומים. אנחנו מציעים את רוב הסגנונות של העגילים במבחר גדול של עיצובים

 
דיאמונד האוס ישראל טל: 03-6426692  אימייל: irmi@diamondhouse.co.il 
הבורסה ליהלומים, זיסמן שלום 1 רמת גן, בניין מכבי, קומת רכבת. חניה חינם שעה ראשונה
 טבעות אירוסין כל העיצובים  טבעות אירוסין עד 1,500  עגילי יהלום  מקבלים עם התכשיט:  דף הבית
 טבעות אירוסין מעוצבות  טבעות אירוסין עד 4,000  צמידי טניס  - אחריות לכל החיים  אודותינו
 טבעות אירוסין קלאסיות  טבעות אירוסין עד 7,000  שרשראות יהלום  - תעודת הערכת שווי  מפה
 טבעות אירוסין סוליטר  טבעות אירוסין עד 11,000  טבעות יהלומים  - אריזה מהודרת  4C's
 טבעות אירוסין טוויסט  טבעות אירוסין 1.00 קראט  תכשיטי אבני חן  - משלוח עד הבית  מציאת מידה לטבעת
   תכשיט בעיצוב אישי    
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

קניה בטוחה

30 יום החזר כספי מלא: תרגיש נינוח בעת הרכישה, יש לך 30 יום להיות בטוח שעשית בחירה נכונה וחכמה,

אם לא קבל את מלוא כספך בחזרה.


זיכוי מלא בהחלפת יהלום: לכל יהלום מעל 0.30 קרט עם תעודה ניתן לקבל זיכוי מלא על המחיר

שעלה לך באותה עת ולהחליפו בכל יהלום אחר במלאי שלנו.


אחריות לכל החיים: אנו מחויבים למוצר שרכשת, לכן את מקבל 100% אחריות על התכשיט.


הערכת שווי היהלום: יהלום שנרכש מגיע עם תעודת הערכת שווי שמיועדת לחברת הביטוח לביטוח במקרה

של אבדה או גניבה. תעודת הערכה זו תקפה אך ורק אם היהלום מבוטח בחברת הביטוח.

 Diamond Houseממליץ לצרף את תכשיט היהלום לביטוח הבית.


משלוח חינם: כל תכשיט או יהלום שתרכוש תוכל לקבלו במשלוח עד הבית מתי שתרצה בחינם.


למעבר לבחירת תכשיט

 

טבעות אירוסין עגילי יהלומים שרשראות יהלום צמידי טניס טבעות יהלום