מועד אספקת המוצרים

התכשיטים שלנו מיוצרים בעבודת יד לפי הזמנה, לכן הכנתם נעשית עד 10 ימי עסקים ( + משלוח 24 שעות). ישנם פריטים רבים שכבר מוכנים למשלוח והגעתם אליך תעשה במהירות רבה יותר במידת הצורך.

מדיניות משלוחים:

משלוח מאובטח עד לבית הלקוח או מקום עבודתו תוך 1 עד 3 ימי עסקים מרגע השליחה. במידה וחברת השליחיות לא מגיעה לאזורים מסוימים, החבילה תשלח בדואר רשום של דואר ישראל וייקח לה מספר ימים להגיע.

מדיניות החזרת מוצרים:

יש לכם 30 יום להחזיר את המוצר מכל סיבה שהיא. 30 יום להחליף או לקבל זיכוי כספי מלא מיום קבלת המוצר. את הזיכוי הכספי תקבל תוך מקסימום 7 ימים ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הזיכוי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית.

המטרה שלנו שתהיו מרוצים עם הרכישה, לכן בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך:
טלפון: 03-6426692
אימייל: [email protected]

מדיניות תשלום/פרטיות:

פרטי האשראי המוזנים במערכת אינם נשמרים ונמחקים מיד עם ביצוע העסקה.
תקן PCI DSS הוא תקן שנוצר על ידי 5 חברות כרטיסי האשראי הגדולות (ויזה, מסטרקארד, JCB, Discover ואמריקן-אקספרס) כדי להבטיח הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בכל סביבה בה הם מאוחסנים, מועברים או מעובדים.

בקרת איכות:

המוצרים עוברים בדיקות איכות לפני שהם נארזים ונשלחים. אנחנו מוודאים שהתכשיט באיכות הגבוהה ביותר. אם במקרה המוצר או חלק ממנו פגום או אינו מספק, אנו מתחיבים להחליפו או לזכות כספית לפי ערכו ששולם.

אחריות לכל החיים על התכשיט

– אנחנו עומדים מאחורי המוצר שלנו ואיכותו, לכן יש לך אחריות לכל החיים על נזק שנגרם לטבעת כתוצאה מפגם בייצור.
– את מקבלת שינוי מידה לטבעת חינם פעם אחת. אנא תודיעי לנו תוך 30 ימים שברצונך להחליף מידה.

מידת טבעת:

במידה ואינך יודע את מידת הטבעת לאחר ההדרכה באתר, או המדידה לא היתה מדויקת, אל דאגה! אנו נייצר את הטבעת במידה אצבע נפוצה, ולאחר מכן תוכל לחזור עם הטבעת לתיקון מידה.

תעודות

– בכל קניית תכשיט מצורפת תעודה על היהלומים והתכשיט בכלל עם הערכת שווי.
– בנוסף מקבלים תעודת אחריות של Diamond House אשר מקנה אחריות על התכשיט לכל החיים.

אבטחת מידע

אבטחת המידע האישי שלך חשובה לנו במיוחד. כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות כדי לוודא שהוא לא יאבד, יעשה בו שימוש לרעה או בצורה לא נכונה. אנו נשתמש בכתובת שלך והאימייל שלך ובפרטי יצירת קשר רק כדי ליצור איתך קשר בנוגע להזמנה שלך או כדי למלא את ההזמנה.